Ранковий настрій від ПРОКИНУТИХ!

Дивіться не проспіть, адже тепер ранок починається з епізоду ранкового серіалу «Прокинуті» від Sandora та діджитал-агенції Plan.Net Ukraine. Перший сезон можна подивитися на офіційному каналі бренда в YouTube.

Хочеш фруктів? З’їж соку!

PepsiCo випустила на український ринок нову сублінійку соків Sandora «Фрукти Цілі». Завдяки особливій технології виробництва продукт зберігає натуральну клітковину та нагадує смаком та текстурою справжні фрукти.

Освіжаючий ковток літніх емоцій від Sandora Frutz

Бренд Sandora разом із діджитал-агентством Plan.Net і популярними блогерами відкрили літній сезон лінійкою освіжаючих соковмісних напоїв Sandora Frutz і феєрверком яскравих емоцій.

Новинка сезону: Sandora FRUTZ Журавлина

Освіжаюча новинка в лінійці соковмісних напоїв Sandora FRUTZ вже з’являється на полицях магазинів.

PepsiCo Україна – кращий роботодавець в Україні 2018!

Сьогодні вся команда PepsiCo Україна святкує визначну подію, адже нашу компанію визнано найкращим роботодавцем України 2018 року.

PepsiCo Україна — партнер бізнес-сніданку WELDI

PepsiCo в Україні продовжує підтримувати ініціативи, що допомагають відкривати нові можливості для кар’єрного розвитку жінок у світі бізнесу.

Ковток новорічного настрою від Sandora

Офіційний символ Нового року – ялинка, головний герой – Дід Мороз, а новорічний сік – це який? Sandora вирішила заповнити цю прогалину і стати тим самим новорічним соком.

Sandora Frutz – інновація року в категорії соків

Sandora – це завжди чудовий, насичений смак соків, якими хочеться насолоджуватися до останньої краплі.
Для комфортного перегляду, будь ласка, переверніть пристрій.