Ранковий настрій від ПРОКИНУТИХ!

Дивіться не проспіть, адже тепер ранок починається з епізоду ранкового серіалу «Прокинуті» від Sandora та діджитал-агенції Plan.Net Ukraine. Перший сезон можна подивитися на офіційному каналі бренда в YouTube.
Щоранку ми прокидаємося та поспішаємо встигнути все на світі, не помічаючи, як зовсім поряд із нами трапляються справжні пригоди. А якщо зробити невеличку паузу та озирнутися, може виявитись, що ми й є головними героями цих подій. Це означає, що в наших руках — всі інструменти для вдалого та веселого дня. Для цього треба не більше не менше ковток справжнього фруктового заряду.
Діджитал-агенція Plan.Net разом із Sandora пофантазували на тему, чому ж ранок та Sandora так ідеально пасують один до одного, та запустили веб-серіал «Прокинуті», герої якого щосерії потрапляють у маленькі ранкові пригоди. «Прокидалися» разом із улюбленим соком відомі блогери та медіаперсони: Олександр Педан, Яна Станішевська, Сашко Озолін та Марія Оз. Подивитися весь перший сезон серіалу вже можна на офіційному каналі бренда в YouTube.
Для комфортного перегляду, будь ласка, переверніть пристрій.